Winkel in Huissen & Duiven Service zit in ons DNA Klanten beoordelen ons met een 9.2
Sluiten

House of Dutchz

In Huissen

House of Dutchz 3000 hoekbankHouse of Dutchz 4000 eettafelHouse of Dutchz 5001 fauteuil
Meubels op maat
Handgemaakte designs
Nederlandse ontwerpen

House of Dutchz is een authentiek Nederlands woonmerk dat zich onderscheidt door vakmanschap en duurzaamheid. De collectie bestaat uit hoogwaardige, op maat gemaakte meubels die met zorg zijn vervaardigd uit de mooiste stof- en leersoorten. Deze zijn ontworpen door Nederlandse designers en geproduceerd in Europa. Ontdek de exclusieve collectie bij Jansen Totaal Wonen in Huissen en stel jouw meubels naar wens samen.

Waarom kiezen voor House of Dutchz?

  • Meubels door Nederlandse designers
  • Hoogwaardige materialen
  • Duurzame ontwerpen met oog voor detail
  • Ultiem zitcomfort
  • Handgemaakte meubels op maat
House of Dutchz 7001 salontafel

Velen gingen je voor

10 / 10

Freek & Gea Sterk

In de showroom heerst een prettige ontspannen sfeer, met een grote hoeveelheid en uitgebreide collecties van kwalitatief goede meubelen. Mogelijkheid om tijdens het winkelen te genieten van een kopje koffie en lekkere lunch. Belangrijk was het prettige advies van verkoopster Nikki, die ons supergoed heeft geholpen de juiste keuzes te maken in stijl, kleur en stofsamenstelling van de diverse producten die wij vandaag hebben gekocht. Goed gedaan!
10 / 10

P. Derksen

Prachtige winkel een aanwinst voor Duiven! En erg prettig geholpen met onze nieuwe meubels door Kees, hij nam alle tijd en voelden geen druk om te beslissen.
10 / 10

Kaylee Kamperman

Wij hebben onlangs ons eerste eigen huis gekocht en waren op zoek naar leuke meubels om er écht ons thuis van te maken. Bij Jansen Totaal Wonen zijn we super goed geslaagd, en dat is voor een groot deel dankzij Iris. Iris heeft ons fantastisch geholpen: ze denkt enorm mee, geeft eerlijk en goed advies en maakt het contact heel persoonlijk. We voelden ons meteen op ons gemak en hadden echt het gevoel dat ze met ons meedacht over wat bij óns past. Dankzij haar zijn we superblij met onze keuzes. Nogmaals dank Iris, en zeker een aanrader!
10 / 10

Jade Inge

Vandaag hebben wij een prachtige nieuwe bank gekocht bij Jansen Totaal Wonen voor ons nieuwe huis. Na even zelf rondkijken in de showroom hadden wij onze keuze gemaakt en zijn wij bij het afronden van de aankoop geholpen door Julia. Zij stelde zich erg spontaan op en daarnaast heeft zij ons netjes meegenomen in het hele proces met alle bijhorende uitleg. Kortom: een hele prettige, service gerichte ervaring!
10 / 10

Jolanda Hendriksen

Bij binnenkomst krijg je meteen een wauw gevoel, wat een prachtige showroom. Het personeel begroet je zeer vriendelijk en wat ik als prettig heb ervaren, is dat je rustig kunt rondkijken, zonder dat er meteen een verkoper op je af komt. Ik werd zeer vriendelijk geholpen door Alda Jansen, zij luisterde goed naar mijn woonwensen en met haar creatieve ideeën kwam ze met een andere en knusse indeling van de woonruimte. Deze mooie woonwinkel vind ik een aanwinst voor Duiven.
8 / 10

Terra

We zijn bij Jansen naar binnen gelopen ter inspiratie. We werden aangesproken door Erno en met hem een kort, leuk en open gesprek gehad. Na afloop van ons bezoek met hem een afspraak gemaakt. Op basis van ons moodboard kwam hij met erg leuke ideeën en inspiratie voor ons huis. In twee afspraken hebben we onze meubels voor de woon- en eetkamer uitgezocht. Erno heeft ons erg goed geholpen, goede inspiratie gegeven en leuke gesprekken gehad. Zeker een aanrader om hier naartoe te komen en in gesprek te gaan.
10 / 10

Joke

Afgelopen week een nieuwe bank uitgezocht, samen met mijn moeder. Vooraf hadden we aan Carolien laten weten dat mijn moeder mee zou komen, hierdoor heeft Carolien al geïnventariseerd welke bankstellen geschikt zijn voor oudere mensen. Heel prettig dat mijn moeder hierdoor niet het hele pand door hoefde te lopen. Onder het genot van een kop koffie is doorgesproken wat de mogelijkheden en de stofkeuzen waren. Haar advies was deskundig, ze dacht mee en gaf tips die voor mijn moeder waardevol zijn. Al met al een zeer geslaagde aankoop gedaan, professioneel en hartelijk ontvangen, we zijn zeer tevreden.
10 / 10

Mieke

Wij hebben gisteren een bank en stoeltje gekocht. Fijne winkel in Duiven! Veel keus maar toch overzichtelijk. We zijn heel prettig geholpen door Kees. We kregen alle tijd en goed advies om tot onze keus te komen. We zijn er blij mee!
10 / 10

Michelle Klitsie

Wat een ontvangst en goede voorbereiding. Ik heb Regina vooraf al gesproken en had haar voorbereidingen tip top in orde. Ze weet dat ik van snelheid hou en daarom had ze alle stoelen al getest op “lekker zitten”. Er wordt ook veel moeite gedaan om de juiste keuze te maken zoals oa kleurstalen erbij. Je voelt je gezien en gehoord en begrepen als klant. En altijd een kop koffie paraat!
10 / 10

Vera

Wij zijn ontzettend goed geholpen door Mandy Willemsen bij het uitzoeken van onze meubels. Ze nam alle tijd voor ons, luisterde goed naar onze wensen en gaf waar nodig passend en eerlijk advies. Haar enthousiasme werkte erg aanstekelijk en zorgde voor een fijne sfeer tijdens het hele proces. Wat wij vooral erg prettig vonden, is dat Mandy totaal niet opdringerig was. Ze liet ons rustig kijken en nadenken, zonder dat we ons ergens toe verplicht voelden. Daardoor konden we op ons gemak keuzes maken die echt bij ons passen. We zijn ontzettend tevreden met het eindresultaat en kunnen niet wachten tot onze nieuwe meubels worden geleverd! Zeker een aanrader voor iedereen die deskundig en persoonlijk advies wil krijgen.

Ontdek House of Dutchz in Huissen

Wil je de collectie van House of Dutchz live bekijken en proefzitten op jouw favoriet? Kom langs in onze winkel in Huissen. Onze verkoopadviseurs helpen je graag bij het samenstellen van jouw House of Dutchz meubels. De koffie staat klaar!

House of Dutchz Jansen Totaal Wonen Huissen